Обікрали родину, яка збирає гроші на операцію

Поки син шукав гроші на операцію мамі, яка 13 років прикута до інвалідного візка, негідники зняли з картки батька 15 тисяч гривень.

Сергія Журбу з Глухова сьогодні переповнюють різні почуття. З одного боку, його до сліз зворушила активна підтримка знайомих, з іншого – викликає гнів вчинок негідників. Утім, за словами Сергія, надзвичайна порядність десятків жителів Полошок, Березівської громади, підтримка колег з ГАТІ СНАУ, друзів, знайомих, які за тиждень «накапали» на операцію мамі майже 40 тисяч гривень, додали родині не просто сил – є надія. Гроші збирали однокласники тата з мамою по полошківській школі, друзі їх сина і дочки, коли несподівано озвучився діагноз – рак.

Сергій Журба довго вагався, чи вправі він просити допомоги. «Знаєте, було страшно виносити нашу біду на люди. Але я розумів, що мої десять рядків можуть врятувати маму, бо грошей на операцію у нас у родині нема», – говорить він.

«На сьогоднішній день є надія на термінову операцію у Києві, але, як усі ви розумієте, операція, ліки, післяопераційне опромінення та процес реабілітації потребують величезних коштів. На сьогодні за попереднім підрахунком потрібно близько 60 тисяч гривень. Ускладнює все ще й те, що моя мама (Валентина Павлівна Журба, 1971 р. н.) з 2005 року через пухлину спинного мозку повністю прикута до інвалідного візка. 13 довгих років… Хоча була проведена дуже складна і дорога операція, яка, на превеликий жаль, не дала жаданих результатів, але ми щиро вдячні жителям Полошок та тим, хто тоді фінансово і морально нас підтримав. Сьогодні ми просто не знаємо, що робити, і звертаємося до всіх небайдужих з проханням допомогти у зборі коштів для моєї мами. Дуже прошу, якщо комусь цей пост не до вподоби – просто його проігноруйте!!! Будемо вдячні за кожну копійку, якою ви подаруєте моїй мамі надію на життя… Якщо маєте можливість, будь-ласка, допоможіть! 5167 4900 7140 3498 Картка «ОщадБанк» Журба Олександр Миколайович (мій тато) 066-103-23-10; 068-463-14-67. Картка «ПРИВАТБАНК» 5168 7573 6212 4580 Журба Сергій Олександрович.

P.S. Бажаю всім, хто читає цей пост, міцного здоров’я і побільше добрих і чуйних людей на життєвому шляху», – написав молодий чоловік.

Та поки люди всім миром збирали на операцію, якісь покидьки, зробивши доступ до батькового телефону, зареєструвались у системі «Ощад-24» і зняли 15 тисяч кредитних коштів. Родина написала заяву до поліції, але надовго не може акцентувати увагу на цій афері, кажуть, зараз головне – відвезти найближчими днями маму в Київ.

Джерело: nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах