Петиція до облради: “як зараз лікують психічно хворих – навіть у тюрмі краще”

На сайті єдиної системи місцевих петицій зареєстрований новий запит до Сумської обласної ради “Психічно хворі люди не потрібні державі та керівництву області?“, автором якого є Юлія Романовська.

Мета цього звернення – не допустити передачу спеціально побудованого для потреби психічно хворих медзакладу на Ковпака під обласну лікарню.

” У Сумах у грудні показали будівлю обласного психоневрологічного диспансеру, що на Ковпака. У лівій частині приміщення зараз працює діагностичний центр. Центральну частину – наразі відремонтували.
Цей корпус здали в експлуатацію, недобудованими залишаються овочесховище і гаражі.
Начальник управління капітального будівництва Сумської ОДА говорить: “На сьогодні в нас готовий блок Б, харчоблок, пожежні резервуари, насосна станція, транспортна прохідна, яку ми здаємо в експлуатацію. Кошторисна вартість цього об’єкта 95 мільйонів, на сьогоднішній день ми здаємо 63 мільйони – це вартість другого комплексу”. Виконроб ПАТ “Сумбуд” Роман Журавльов повідомив, що у приміщенні – тепла підлога, у палатах батареї вмонтовані у стіну.

І нарешті коли кошти були витрачені на будівництво “ПСИХЛІКАРНІ”, виявляється, що на ці будівлі вже є охочі? Начальник УОЗ ОДА під впливом головного лікаря обласної лікарні вже спланували як і де розташують відділення СОКЛ…” – ідеться в електронній петиції.

Громадське занепокоєння викликають заяви начальника управління охорони здоров’я Сумської ОДА Сергія Бутенка про намір переглянути призначення будівлі і переміщення сюди 7 терапевтичних відділень.

“Особливо вражає цинізм ситуації…не гірші, у порівнянні.. Да, у порівнянні з тим, як зараз лікують психічнохворих навіть у тюрмі краще…або в концтаборі..

Зберемо підписи проти свавілля влади! Не дамо вкрасти у психічно хворих їх приміщення! Звернемося до Кабміну, президенту, до Євросоюзу! Розкажемо про корупцію у Сумах!” – закликає автор запиту.

Поділитися в соціальних мережах