Після отримання хабара лікар збожеволів

У цьому хочуть переконати слідство колеги підозрюваного.

У кінці вересня поточного року в будівлі Конотопської міської лікарні працювали оперативники УСБУ Сумської області. На хабарі правоохоронці затримали Заслуженого лікаря України, голову лікарсько-кваліфікаційної комісії Анатолія Олійника. Медик вимагав та отримав від учасника АТО хабар за висновок ЛКК про необхідність направлення ветерана на МСЕК для присвоєння групи інвалідності.

Після отримання першої частини хабара в розмірі 56 тисяч гривень Олійника затримали. Всього він вимагав у потерпілого 140 тисяч гривень. У ході обшуку в кабінеті та вдома у затриманого правоохоронці виявили та вилучили понад 1 млн гривень у різній валюті, дорогий годинник і чорнові записи, що підтверджують систематичність отримання хабарів.

Однак новина в іншому. Як стало відомо від власних джерел у слідстві, у ході розслідування кримінального провадження Анатолій Олійник став проявляти ознаки психічного захворювання. Лікар-невропатолог і психіатр визнали, що на сьогоднішній день є всі підстави для проведення судово-психіатричної експертизи, яка повинна зробити висновок, чи є підозрюваним осудним.

У підсумку експертизу призначили. Тепер залишається сподіватися лише на професіоналізм колег хабарника.

21987485baccdd07d335_5be572338496c

Джерело: nar.com.ua

Поділитися в соціальних мережах