Поліклініка онкодиспансеру перевантажена втричі

На апаратній нараді в Сумській ОДА чиновники обговорили, як вирішити нагальні проблеми онкодиспансеру.

«До нас звертаються дуже багато містян та мешканців області з проханням і криком про допомогу. Питання стосується Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру, тому що ситуація там просто катастрофічна. Станом на сьогодні в закладі або необхідно робити капітальний ремонт, або переселяти кудись його пацієнтів. Водночас там більше 50% пацієнтів – це жителі міста Суми. Тож не погано було б, щоб і міська влада допомогла нам у вирішенні цього питання», – сказав губернатор Микола Клчоко.

За словами начальника управління охорони здоров’я Сергія Бутенка, наразі поліклініка онкодиспансеру втричі перевантажена. І потрібно говорити сьогодні не лише про ремонт і придбання нової апаратури, а й про розширення площ.

«У цьому році придбано в медичний заклад обладнання за 1 мільйон 300 тисяч гривень. Ми вже можемо диференціювати рак чи інші захворювання верхніх дихальних шляхів на початкових стадіях, це буде рання діагностика і врятовані життя. Але необхідно поліпшити умови перебування пацієнтів онкодиспансеру, а це можливо лиши через розширення його площ. Ми провели кілька нарад із міським головою та його заступниками, щоб окреслити перспективи передачі  приміщення Сумської міської поліклініки №6 онкодиспансеру. На жаль, процес сьогодні не просувається», – доповів керівник облздраву.

 

Поділитися в соціальних мережах