Працівник заводу ім. Фрунзе потребує допомоги

Він був молодим, здоровим, повним сил 34-річним хлопцем, але одна страшна подія назавжди перевернула його життя, розділивши його на ДО і ПІСЛЯ… Допомоги всіх небайдужих людей потребує В’ячеслав Асташин, 1977 року народження.

Нагадаємо, 19 серпня 2011 року після третьої зміни в ливарному цеху на заводі ім. Фрунзе (у Сумах) у нього стався інсульт — розрив аневризми судин головного мозку та крововилив. У непритомному стані прямо із зупинки громадського транспорту В’ячеслава доправили до лікарні. Там стан і так важкого пацієнта ще погіршився: стався другий крововилив.

В інституті нейрохірургії ім. академіка А. П. Ромоданова НАМН України чоловікові зробили трепанацію черепа. Він впав у кому, була повністю паралізована ліва частина тіла.

І почалася довга й виснажлива, на межі людських можливостей боротьба за життя. За сім років — сім операцій на голові, результатом яких стала жахлива деформація черепної коробки і інвалідність. Один тільки перелік його діагнозів та проведених операцій займає цілу сторінку. Про це навіть читати страшно, а цей сильний чоловік бореться за життя, попри все не втрачаючи надії та оптимізму.

Але одному йому — не впоратися. На лікування й реабілітацію потрібні гроші, яких інваліду 1Б групи (безтерміново) взяти ніде. Залишається сподіватися на допомогу небайдужих людей. Кошти, які наразі потрібні для проведення реабілітації, насправді не є захмарно великими — у межах 25 тисяч гривень.

Допомогти В’ячеславу можна, зробивши внесок на карту Приватбанку: 5168 7427 1698 8559.

документ

Поділитися в соціальних мережах