Роменчанин розрізав свого пасинка

Повідомлення про те, що до роменської лікарні з проникаючим ножовим пораненням черевної стінки зправа доставлений 18-річний роменчанин, до поліції надійшло від медсестри.

За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що тілесні ушкодження молодику наніс 33-річний співмешканець його матері, з яким уже кілька днів тривав конфлікт. «Усе сталося близько 9-ї вечора, – говорить підозрюваний. – Ми з його матір’ю вечеряли і трішки випивали. Пасинок же, який саме прийшов додому, почав робити зауваження щодо спиртного на столі. Спочатку була словесна перепалка, а потім пішли погрози і застосування сили».

За словами чоловіка, хлопець на нього накинувся першим. Вітчим лише захищався. Говорить, саме нарізав м’ясо на холодець, тому, відбиваючись, ненароком ударив його ножем у живіт. І хоча конфлікти з приводу алкоголя були й раніше, запевняв, усе сталося спонтанно та випадково, про що сьогодні він шкодує, передають у відділі комунікації поліції Сумської області.

«На даний момент молодик знаходиться в реанімаційному відділенні під пильним наглядом лікарів, – коментує начальник Роменського відділу поліції Юлія Загамула. – У відношенні його вітчима слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України». Чоловіку загрожує до восьми років ув’язнення”.

pm754image002

Поділитися в соціальних мережах