Ще один санаторій на Сумщині став доступним для АТОвців

Рішенням комісії з відбору суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації управління соціального захисту населення Охтирської міської ради ДП «Клінічний санаторій ім. Горького» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» включено до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації.

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою КМУ № 1057, управлінням проводиться робота щодо визначення суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації.

ДП «Клінічний санаторій ім. Горького» знаходиться за адресою  м. Одеса, Фонтанська дорога, 165.

Послуги з психологічної реабілітації передбачають індивідуальне консультування, психологічну діагностику, підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (групова та індивідуальна терапія), проектування майбутнього (постановка життєвих цілей), профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини, тощо. Санаторій знаходиться на узбережжі Чорного моря (відстань до пляжу 120 м.).

На території санаторію розташовано 3 власні свердловини лікувальної мінеральної води, вода з 2-х джерел призначення для питного лікування. Відповідно до поданих документів приміщення відповідають санітарним нормам та вимогам правил пожежної безпеки, забезпечується дотримання фізіологічних (медичних) норм харчування. Тривалість надання  послуг становить 18 днів.

Джерело: okhtyrka.net

Поділитися в соціальних мережах