Слідство по справі покаліченої в ДТП дівчинки стоїть на місці

Минулого року в грудні 12-річну сумчанку збила машина на Веретинівці. Пройшло 10 місяців після аварії, але винних так і не визначили. Крім того, на місці аварії переходу для пішоходів чи відповідних дорожніх знаків також не зробили.

Постраждала Софія день аварії не пам’ятає: через травми  перенесла трепанацію черепа, два тижні була в комі. Зараз вона практично нічого не бачить через часткову атрофію зорового нерва.

“Дитина отримала інвалідність, перебуває на індивідуальній формі навчання. Водій, який здійснив наїзд на нашу дитину, – це власник ресторанного комплексу «Модерн» – Баканов Леонід, зовсім не цікавиться станом Софії, елементарного вибачення ми також не дочекалися, зовсім не виходить на контакт, дитину жодного разу в очі не бачив, якісь кошти спочатку по чекам чоловік відвозив, і він компенсував”, – говорить мати постраждалої Альона Штепа.

Батьки занепокоєні: слідство не рухається з місця. Досі проводять ряд експертиз і головний доказ – відео з відеореєстратора машини – слідчий після аварії не вилучив, після чого його видалили:

Поділитися в соціальних мережах