Стало відомо, чому в тролейбусі померла жінка

Як ми повідомляли, 31 жовтня у Сумах під час поїздки в тролейбусі №10 померла 69-річна жінка. Сталося це рано-вранці на пр. Лушпи, 5, – біля торгового центру «Лавина». З’явилися подробиці трагічної поїздки.

Пасажирці, якій у салоні різко стало погано, викликали швидку, але бригада медиків, яка прибула, констатувала смерть. Жінка, яка зателефонувала на 103, повідомила: постраждала втратила свідомість, з рота у неї пішла піна – мабуть, це інсульт. На нашатир (який, швидше за все, був у аптечці водія) ніякої реакції не було, пише shans.com.ua.

Дзвінок на єдину оперативно-диспетчерську службу обласного центру екстреної медичної допомоги надійшов о 6.33 ранку, о 6.35 бригада вирушила на виклик. На шляху проходження швидкої вже був отриманий дзвінок, що жінка не подає жодних ознак життя. Медики після приїзду констатували смерть. По виду (через синюшну верхню частину тулуба померлої) таке могло статися в результаті легеневої тромбоемболії – раптової закупорки стовбура або гілок артерії тромбом, коли смерть може настати блискавично. Реанімаційні заходи у таких випадках уже не роблять ефекту.

Тільки за нинішню осінь це вже четвертий випадок раптової смерті в громадських місцях у Сумах. У вересні практично на порозі дитячої поліклініки №1, що на вул. Труда, померла 59-річна жінка (за описом, причина – теж легенева тромбоемболія). У жовтні двоє літніх чоловіків (74 і 80 років) померли в різних аптеках міста. В одного, як виявилося, були проблеми із серцем.

Поділитися в соціальних мережах