Стало відомо, чим займається заммера Сум

Мерія Сум повідомила, чим таки буде займатися другий новоспечений заступник – Максим Галицький.

Нагадаємо, у зв’язку зі зміною персонального складу заступників мера Сум з 9 жовтня діє новий розподіл обов’язків між заступниками.

Так, секретарю Сумської міськради Андрію Баранову підпорядковується відділ інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення, відділ «Проектний офіс», відділ з організації діяльності ради.

Першому заступнику Володимиру Войтенку, як і раніше, підпорядковані департаменти фінансів і забезпечення ресурсних платежів, а також правове управління, управління архітектури та містобудування, капітального будівництва та дорожнього господарства, ДАБК.

Заступник мера Ольга Волошина займається питаннями центру надання адмінпослуг, інспекції з благоустрою, відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, сектора забезпечення роботи адмінкомісії, служби 15-80.

Олена Дмитрєвская відповідає за департамент соцзахисту населення, управління з питань праці, службу у справах дітей, міський центр соцслужб для сім’ї, дітей та молоді.

Олександр Журба працює з департаментом інфраструктури, відділом транспорту і зв’язку та відділом з питань НС.

Максим Галицький буде займатися питаннями охорони здоров’я, взаємодії з правоохоронними органами, військового комісаріату, КП «А.Б.К» і БТІ.

Віра Мотречко, як уже повідомлялося, курирує управління освіти і науки, відділ культури і туризму та відділ у справах молоді та спорту.

Керуючий справами Степан Пак курирує департамент комунікацій та інформаційної політики, управління по господарських та загальних питаннях, відділ бухобліку і звітності, відділ організаційно-кадрової роботи, протокольної роботи, відділ з конкурсних торгів, архівний, відділи ведення реєстрів виборців, пише shans.com.ua.

Поділитися в соціальних мережах