Стали відомі подробиці смерті від вакцини

Як ми повідомляли, в Україні заборонили використовувати болгарську вакцину БЦЖ. Відповідне рішення Державна служба з контролю за обігом лікарських препаратів прийняла після отримання інформації про загибель вакцинованого в Білопільській райлікарні на Сумщині. Інцидент стався 25 лютого.

Як виявилося, вакцинованим був хлопчик, якому на момент введення препарату було 3 дні.

За словами місцевого акушера Ніни Савицької, перед введенням вакцини малюка перевіряв неонатолог і відхилень у його стані не знайшов, тому санкціонував вакцинацію. Лікар стверджує, що після ін’єкції стан дитини не змінився, і тільки ввечері, через 9 годин після вакцинації, дитина раптово закричала і перестала дихати.

Малюкові вводили вакцину БЦЖ, ліофілізовану/BGG VACCINE FREEZE-DRIED серії 297. Її виробником є компанія BB-NCIPD Ltd (Болгарія). Саме цю конкретну вакцину тепер заборонили до використання в Україні.

Джерело: fakty.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах