Сумам виділили кошти на інсулін

На сесії Сумської міськради 25 жовтня прямо під час засідання надійшла інформація про те, що з держбюджету в бюджет області надійшла медична субвенція на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 2,6 млн грн. З них, згідно з розпорядженням губернатора від 24 жовтня, Сумам виділено 883,2 тис. грн.

Нагадаємо: загальна потреба в коштах на забезпечення діабетиків препаратами інсулінів в Сумах на 2017 рік становила 15,46 млн грн (із розрахунку на 1,5 тис. хворих). Виділено ж було з держбюджету спочатку всього 5 млн грн. Місту довелося вишукувати свої кошти. За інформацією, яку надавав міський відділ охорони здоров’я два місяці тому, до кінця року не вистачало ще 3,5 млн грн, плюс ще 2,76 млн грн – на перший квартал 2018 року, так як процедура закупівлі займає кілька місяців і проводиться в кінці поточного року.

Крім того, як повідомили в міському відділі охорони здоров’я, для Сум також надійшла субвенція на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу в розмірі 1 млн грн.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах