Сумчанка заразилася гепатитом у салоні краси?

Люблячу маму і дружину необхідно врятувати від смерті. Олена – молода симпатична дівчина, але в її життя увірвалася страшна хвороба, її називають «ласкавий вбивця», або ж просто гепатит. У сумчанки найважча форма – хронічний вірусний гепатит С.

bez-nazvanyya-1

За словами дівчини, спочатку в неї не було ніяких симптомів. У серпні, здавши кров на аналіз, почула страшний вердикт – «гепатит». Але так як печінка не була пошкоджена цирозом, вона не потрапила під державну програму, тому її сім’я змушена збирати гроші на лікування самостійно.

Причину зараження також не вдалося встановити. Як відомо, це захворювання передається через кров, але ніяких переливань крові, як каже дівчина, їй не робили. Олена передбачає: зараження могло статися через інструменти в салоні краси, де вона робила косметичні процедури, а також манікюр.

Так склалося, що весь час дівчина допомагала воїнам в АТО, онкохворим, намагалася по можливості перерахувати 50-100 грн, розуміючи, що це життя і все може трапитися. Але тепер допомоги потребує сама. «Щоб не заразити страшним вірусом свою дворічну дочку і оточуючих, мені необхідно пройти курс лікування. За багатьма критеріями я не належу до категорії людей, яким можливо пройти безкоштовний курс лікування за державною програмою. Без лікування гепатит С в подальшому призводить до цирозу або раку печінки», – говорить про свою проблему Алена.

За словами дівчини, найскладнішим було почути, скільки коштує лікування. Це був чи не найбільший шок. Тобто методи є, лікування є, але воно не всім доступно. За перший місяць було витрачено 1300 доларів, зібраних батьками, друзями родини, але їх недостатньо, адже терапія триває близько 4-6 місяців. Вартість препарату (MPI Viropack (софосбувір 400) + Daclavirocyrl (даклатасвір 60) на один місяць становить 600 $.

«Мені потрібні препарати, які в подальшому не допустять поширення вірусу. На жаль, у нашій сім’ї немає достатніх коштів на моє лікування», – говорить Олена і просить допомоги у небайдужих людей.

Гроші на лікування дівчини можна перерахувати на картку ПриватБанку: 5168 7572 3085 4293, Назаренко Олена Володимирівна.

ДОВІДКА: 

Будьте обережні! Статистичні дані свідчать про неухильне зростання інфікованих вірусним гепатитом С. У медичній практиці все частіше з’являються випадки прихованих хронічних форм гепатиту С, у тому числі й запущені незворотні форми. Медики пояснюють, що найчастіше можливо як безсимптомне, так і гострий перебіг вірусного гепатиту С.

Крім безсимптомного перебігу вірусного гепатиту С, виділяють і гострі форми захворювання. До основних симптомів на даний час відносять загальну слабкість, підвищення температури тіла, жовтушність склер і шкіри, зміни кольору калу, сечі. Ознаками гепатиту С можуть бути і епізодичні болі в області печінки, блювота, кишковий розлад.

Як передається гепатит С? Ризик захворіти на нього є у різних груп населення. Відомі випадки зараження після переливання крові. До групи ризику входять медики, зокрема хірургічного, стоматологічного, гінекологічного профілю, лікарі-подологи, косметологи, фахівці з проведення пірсингу і татуювань. Статистика свідчить, що найбільш реальна загроза зараження гепатитом С є в ін’єкційних наркоманів.

Щоб уникнути проблем зі здоров’ям, фахівці насамперед радять регулярно проходити медичне обстеження. На початковій стадії завжди легше перемогти недугу, ніж на запущеній.

Джерело: vsisumy.com

Поділитися в соціальних мережах