Сумчани просять у 4-у лікарню томограф замість “хатинки на курячих лапах”

Сумчани збирають підписи за встановлення КТ та МРТ на території 4-ї лікарні. Відповідне звернення до місцевої влади з’явилося сьогодні на сайті єдиної системи місцевих петицій.

За словами автора Сергія Ніколаєнка, людей з інсультами та іншими хворобами з 4-ї міської лікарні везуть на обстеження КТ або МРТ в інші медичні заклади.

«Особливо вражає, що неходячих возять по всьому місту, а в лікарні, яка спеціалізується на таких хворих такого устаткування немає. А «комерсанти від медицини» змогли встановити свою «хатинку на курячих лапках» на території обласної лікарні і за якісь «мізерні» 1000 грн. з кожного пацієнта роблять обстеження. Невже на території 4-ї лікарні немає місця встановити хоча б подібну «хатинку», тим більше після останнього буревію місця там хоть відбавляй.

І я ніколи не забуду, коли супроводжуючи свою 88-річну тещу на обстеження за 1000 грн. до цього комерсанта, на свої очі бачив як в швидку заповнювали люди зі своїми недугами. Кожне вільне місце було зайняте. Хто сидів, хто лежав, хто стояв. Так невже нашій міській владі така ситуація «по-барабану»? Невже їй легше дати дозвіл комесантам встановити свій «кіоск» та брати шалені гроші на горі таких хворих ? невже не можна на території, яка дозволяє та й призначена для лікування зробити, як немає грошей такий же «кіоск», а як є — то й нормальну будівлю ? Ніхто серед жителів нашого міста не застрахований від недуги, але хочеться вірити в те, якщо хвороба прийде, нам не доведеться витрачати шалені кошти на діагностику у приватників, при цьому, немов оселедці в банці здійснювати своєрідну «екскурсію» по місту», — йдеться в петиції.

Поставити свій підпис можна тут.

Джерело: http://sts.sumy.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах