Сумська ЦРЛ добудує поліклініку

Сумська райлікарня вже більше 10 років перебуває на орендованих площах 5-ї міськлікарні, але продовжує розвиватися і модернізуватися.

У ремонти, діагностичне обладнання вкладає гроші райбюджет. Також медустанова за рахунок залучених коштів намагається зробити умови для пацієнтів більш комфортними. Цього разу до фінансової допомоги підключився обласний бюджет, виділивши 200 тис. грн на реконструкцію поліклініки.

– Уже багато років наші фахівці ведуть прийом хворих в умовах обмеженого простору, – розповів головлікар Володимир Поцелуєв. – В одному кабінеті знаходяться по два, а то і три лікаря. Це незручно не тільки для них, але і для самих хворих. У результаті люди скаржаться на черги під кабінетами. 5-та міська лікарня не дає нам додаткових приміщень. Тому, щоб поліпшити доступність медичних послуг, ми прийняли рішення добудувати поліклінічне відділення ЦРЛ. У результаті у нас з’явиться чотири додаткових кабінети, де ми зможемо розмістити вузькопрофільних фахівців. Того ж невролога, кардіолога або ревматолога. Питання розширення поліклініки піднімалося не раз, і ось, нарешті, завдяки співфінансування з обласного бюджету нам вдасться його вирішити. За проектом вартість добудови поліклінічної будівлі становить 600 тис. грн. Райрада виділила 170 тис., а облрада – 200 тис. До кінця року цих коштів буде достатньо – за місяць, що залишився, більше освоїти будівельники не зможуть. Сподіваємося, що залишок коштів нам виділять вже на початку 2018 року.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах