Сумські чиновники попали на великий штраф

Сумський міськвідділ охорони здоров’я отримав постанову адмінкомісії про накладення на нього штрафу в сумі 52 тис. грн за правопорушення у сфері містобудівної діяльності. Оскільки сума досить значна, оплатити штраф своїми силами чиновники від медицини не змогли і змушені були попросити грошей у міста.

На засіданні депутатської комісії з питань освіти та охорони здоров’я 2 лютого з’ясувалося, що штраф міськвідділ заробив за те, що минулого літа під час проведення ремонту в своєму новому приміщенні на вул. Леваневського, 26, почали демонтаж внутрішніх перегородок до того, як отримали відповідний дозвіл в обласній інспекції ДАБК.

За словами в. о. начальника міського відділу охорони здоров’я Наталії Кіпенко, бажаючи швидше впоратися з ремонтом і переїхати, людина, яка виконувала на той момент обов’язки начальника управління, просто довірилася будівельникам, які пообіцяли, що врегулюють всі питання, і почали роботи завчасно.

Члени комісії заявили, що міський відділ охорони здоров’я зобов’язаний провести внутрішнє розслідування і встановити всі обставини і причини того, що сталося, і винний повинен понести покарання, як мінімум – дисциплінарного характеру. Адже мова йде про досить серйозну суму, яку, якщо вона буде виділена з бюджету, можна вважати прямим збитком для міста. Тому, незважаючи на те що планово-бюдженая комісія вже підтримала виділення міськздоров’ям грошей на сплату штрафу за рахунок вільного залишку (тобто на березневій сесії), профільна комісія не стала голосувати за це питання, а відклала його до того моменту, коли їм нададуть результати службового розслідування.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах