Сумські депутати вирішували, куди дівати вагітних жінок

Сьогодні, 30 листопада, на сесії міськради депутати відкоригували старе рішення (ще за 1996 рік), яким приміщення пологового будинку №2 було передано в комунальну власність області. Зокрема з рішення прибрали рядок-умову передачі приміщення: «обов’язкове і безкоштовне обслуговування жителів міста».

Жінки-депутати міськради стривожилися, як будуть справлятися породіллі з патологіями, чи не будуть їм відмовляти в обслуговуванні у перинатальному центрі, адже в міському пологовому будинку можливості більш обмежені.

Заступник начальника управління охорони здоров’я Надія Лисенко запевнила: уточнення стосується амбулаторно-поліклінічної служби, а ось вагітні, які знаходяться у групах ризику, з важкими випадками, можуть обслуговуватися в перинатальному центрі.

Також ситуацію пояснила депутат міськради, голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соцзахисту, освіти Ольга Волошина. «Коли ми приберемо з рішення ці слова, ми відшкодовувати області гроші вже не будемо. Наше населення буде обслуговуватися в місті. Фахівці з Басів будуть переведені в жіночу поліклініку, яку ми відкриємо на Парковій, 1. В окремих важких випадках жінки будуть обслуговуватися на Басах», – повідомила депутат.

Рішення підтримали 31 депутат.

Джерело: gorod.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах