Сумські медики завоювали золото

Сумська бригада екстреної медичної допомоги стала кращої серед українських команд на «Медичних ралі -2017». Усього участь у змагання брали 40 команд.

Найкращих серед лікарів обирали у трьох категоріях: студентська команда, українська та міжнародна. Кращими серед іноземних гостів стала бригада медиків із Казахстану. Першість серед студентів отримали представники Тернопільського медичного університету. Перемогу ж серед команд України здобули сумчани. Про це повідомив начальник облуправління охорони здоров’я Сергій Бутенко.

Нагадаємо, 31 травня у Сумах стартували змагання бригад екстреної медичної допомоги «Медичні ралі -2017». До обласного центру приїхали 40 екіпажів лікарів майже з усіх обласних центрів України та представники Казахстану і Литви. Учасники мали швидко надати медичну допомогу постраждалим у надзвичайних ситуаціях. За легендами, вони повинні були врятувати життя постраждалим у ДТП, покусаним собаками, тим, хто перегрівся на сонці, породіллі після пологів вдома та чоловіку, який послизнувся у душі.

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах