Сумські волонтери скупилися на 400 тисяч грн

9 лютого в Сумах відбудеться вручення медичного обладнання офтальмологічного кабінету Сумської обласної дитячої лікарні. А купили його за гроші, які пожертвували жителі Сумської області та збирали волонтери у рамках акції «Серце до серця».

Варто відзначити, що в 2017 році Сумська область стала лідером серед інших областей України за кількістю зібраних коштів – а це ні багато ні мало – 386 тис. грн. Цього року гроші збиралися на обладнання для ранньої діагностики та лікування вад зору в дітей. Самі фахівці лікарні визначили, що їм необхідно, і в підсумку придбали: авторефрактометр HRK-7000 HUVITZ – 1 шт., щілинну лампу LS-3 – 2 шт., стіл для щілинної лампи – 2 шт., апарат для динамічної офтальмохромотерапії «Веселка» – 3 шт., апарат «Струмочок» для тренування акомодації – 2 шт., макулостімулятор – 1 шт. Загальна вартість обладнання становить 386,5 тис. грн.

У рамках 12-ї Всеукраїнської акції «Серце до серця» у 2017 році зібрали понад 3,281 млн грн на закупівлю обладнання для офтальмологічних відділень дитячих обласних лікарень по всій Україні.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах