Сумському диспансеру потрібно нове обладнання

Депутати бюджетної комісії облради підтримали пропозицію Миколи Березіна (фракція «Відродження») щодо виділення коштів на потреби обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансера.

Наявне у закладі медичне обладнання потребує серйозного оновлення, адже експлуатується понад 20 років. А сюди щороку звертається близько 45 тисяч осіб. Зокрема, під диспансерним наглядом перебувають 5 тисяч сумчан, які займаються фізичною культурою і спортом. Крім того, диспансер щорічно обслуговує біля 250 спортивно-масових заходів. Тут також проходять курси реабілітації спортсмени з інвалідністю товариства «Інваспорт», лікуються діти з малозабезпечених сімей, проходять медогляд внутрішньопереміщені особи з тимчасово окупованих територій. На лікування й реабілітацію заклад постійно приймає і учасників АТО, а також членів їхніх родин.

Враховуючи те, що основна робота диспансеру пов’язана з наданням допомоги сумчанам, Микола Березін запропонував рекомендувати обласній державній адміністрації звернутися до міського голови Сум з питанням виділення із бюджету міста 800 тисяч грн — на придбання апарату ударно-хвильової терапії, ультразвукової та лазерної терапій, сучасних тренажерів для медзакладу.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах