Сумський онкодиспансер розширюється

5 вересня на профільну депутатську комісію облради звернувся головний лікар Сумського обласного клінічного онкодиспансеру Володимир Конанихін із проханням виділити кошти на капітальний ремонт будівлі колишньої поліклініки обллікарні – для розміщення поліклініки онкодиспансеру. Йдеться про суму близько 4 млн грн.

– У минулому році ми прийняли обласну програму розвитку медустанов третинного рівня, яку продовжуємо виконувати, – пояснив присутнім начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко. – Там розписані всі напрямки, у тому числі – що стосуються об’єднання і переведення медустанов на нові площі, щоб створити комфортні умови для пацієнтів і персоналу. У кінці 2017 року на вул. Ковпака переселилася частина стаціонарних відділень обласної лікарні, а недавно на Білопільському шосе була відкрита нова поліклініка наркодиспансеру, куди з колишньої поліклініки обласної лікарні переїхала амбулаторно-поліклінічна служба психдиспансера, що входить у його структуру. Приміщення обласної лікарні, що звільнилося, було передано онкодиспансеру – для розміщення поліклініки. Усі знають, в яких неприйнятних і обмежених умовах ведеться прийом пацієнтів у цій поліклініці, на першому поверсі в головному п’ятиповерховому корпусі медзакладу. Щоб трохи її розвантажити, ми переведемо поліклінічне відділення онкодиспансеру через дорогу – у приміщення колишньої поліклініки обллікарні, а на його площах розмістимо відділення хіміотерапії. Для цього необхідно провести капітальний ремонт. Обласний УКБ попередньо порахував вартість проекту – виходить близько 4 млн грн. Ми з головлікарем онкодиспансеру звернулися за допомогою до наших народних депутатів, 500 тис. грн на найближчій сесії виділить місто Суми. Щоб почати там роботи, необхідно вишукати в цьому році хоча б половину потрібної суми.

Насамперед, уточнив Володимир Конанихін, потрібно приступити до заміни вікон, встановити нову систему електропостачання, на яку буде велике навантаження – у поліклініці розміститься діагностична служба (УЗД, рентген та ін.).

Депутати, обговоривши це питання, прийняли рішення: при коригуванні бюджету-2018 виділити на капітальні ремонтні роботи для поліклініки онкодиспансеру 1,5 млн грн. Також – звернутися до мера Сум Олександру Лисенко, щоб міськбюджет передбачив на ці цілі ще 500 тис. грн, бо в обласному онкодиспансері обслуговується близько 40% сумчан.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах