Сумський підліток переламав ніс на слизькій дорозі біля школи

Трої малюків та двоє підлітків цими вихідними потрапили на лікарняне ліжко. Причиною цьому стали різного роду травми, отримані ними вдома та на вулиці.

Так, до реанімаційного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні цими вихідними була доставлена 2-річна дитина. Медики діагностували їй медикаментозне отруєння невідомими препаратами.

Наступного дня з діагнозом «отруєння невідомою речовиною» до іншого лікувального закладу доставили годованого малюка, що проковтнув кілька кульок гелевого освіжувача повітря.

Ще одна півторарічна дитина потрапила до лікарні, перекинувши на себе чашку гарячого чаю. У малечі опіки обличчя, шиї та грудної клітки 1-2 ступеню.

До педіатричного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні з переломом спинки носа зі зміщенням потрапив 15-річний підліток. Як з‘ясувалось, хлопець отримав ушкодження, впавши на слизькій дорозі поблизу школи.

Ще один 11-річний сумчанин був доправлений до нейрохірургічного відділення Сумської обласної лікарні з діагнозом «закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та забійна рана надбрівної дуги». Виявилось, що хлопчик, перебуваючи на місцевому водоймищі, впав та вдарився обличчям об кригу. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах