Суми потопають у тополиному пусі

Обласний центр потонув у великій кількості пуху з тополь. Окрім вулиць, білою «кіркою» вкрилися водойми міста. Через вітряну погоду пух розносить від епіцентрів усіма вулицями.

Сьогодні найбільше тополиного пуху – в парку ім. Кожедуба і прилеглих до нього території. Крім цього «травневий сніг» заполонив вул. Петропавлівську, Роменську, Гамалія, Герасима Кондратьєва та район Веретинівки. Найбільше він дошкуляє сумчанам-алергікам. Сильний нежить, сльози, запалення очей і чхання – саме саме так організм реагує на цвітіння тополь. Найкращий спосіб убезпечити себе від набридливих симптомів – одягнути медичну маску, говорять медики. Окрім того, аби захиститися від тополиного пуху, необхідно: прийшовши додому, прийняти душ; використовувати спеціальні препарати, які блокуватимуть вияви алергії; промивати ніс спеціальними розчинами після того, як заходиш до приміщення з вулиці; частіше умивати лице; прикривати волосся на вулиці.

Нагадаємо, минулого року через занадто велику кількість пуху на вулицях Сум, міська влада підняла питання про вирубку дерев, особливо тих, яким більше 50 років. Тоді на їх заміну планували посадити інші дерева. Проте до реалізації наміченого плану досі не приступили.

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах