Трьох школярів госпіталізували з отруєнням

Вчора ввечері одразу трьом першокласникам 3-ї школи Конотопа стало зле. Погане самопочуття дітей супроводжувалося рвотою – то ж школярів госпіталізували до ЦРЛ. Наразі маленькі пацієнти почуваються добре, у дітей взяли необхідні аналізи для з’ясування причини можливого отруєння.

На ранок з’ясувалося, що схожі симптоми вчора відчувало чимало учнів 1-4 класів Конотопської спеціалізованої школи №3. Хоча до медзакладів батьки цих дітей не зверталися – наступного дня школярам таки довелося пропустити заняття через погане самопочуття.

У зв’язку із госпіталізацією трьох першокласників та наявності симптомів схожих на отруєння ще у кількох учнів – у навчальному закладі введено посилені протиепідемічні заходи, повідомила начальник відділу освіти Конотопської міської ради Ольга Беспала. Фахівці Держпродспоживслужби вже зібрали усі необхідні проби – то ж найближчим часом стануть відомі достеменні причини поганого самопочуття школярів і чи пов’язані вони зі шкільним харчуванням.

Сьогодні навчальний процес у школі ведеться згідно з графіком. Але у навчальному закладі посилені заходи безпеки серед яких: введення масочного режиму для працівників харчоблоку, протиепідемічна обробка приміщень та обов’язковий медичний огляд дітей, які мали симптоми нездужання.

Джерело: http://konotop.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах