У 6-річного хлопчика невдале сальто викликало рак

У маленького пацієнта онковідділення серйозні погіршення, які вимагають величезних фінансових витрат. Назару Бреус 6 років. Уже рік він бореться зі страшною хворобою – гліома мосту головного мозку.

Якось Назарчик зробив невдале сальто, впав і трохи забився головою. На наступний день мама помітила, що у Назара косить око. Вирушили до лікаря і, на свій подив, отримали направлення на Київ. Після численних обстежень у Національному інституті раку був поставлений діагноз – гліома мосту головного мозку.

bez-nazvanyya

Оперативним шляхом пухлину в такому місці видалити неможливо. Тому Назару призначили поки опромінення й хіміотерапію в таблетках. Назар приїхав лікуватися в СОДКЛ, а вдома залишився старший брат Рома з бабусею. Мама Олена Петрівна виховує синів одна, тому матеріальна допомога дуже актуальна. Тим більше, що маса грошей вже пішла на обстеження.

Після свят хлопчик повинен був проходити променеву терапію, але… Назарчик уже другий тиждень під крапельницею – «обвал» за всіма показниками аналізів. Тромбоцити впали до такої міри, що почалася кровотеча. Температура піднімалася до 40.2 ° С. Мама малюка не спала кілька діб – вимірювати температуру потрібно було щопівгодини. Капали кров і плазму.

На сьогоднішній день температура вже спала, але антибіотики ще капають. Щоб стан нормалізувався, знадобиться ще днів 5. Тільки тоді можна буде продовжити променеву терапію, якій залишилося ще 7 сеансів. Після чого, як уже говорили, має бути поїздка в Київ в Інститут раку, МРТ та інші обстеження.

«Обвал» виявився серйозним випробуванням для мами Назарчика і в матеріальному плані – в ці дні на аптеку йшло по 1.5-2 тисячі гривень на добу. Тому фінансова допомога їй зараз дуже необхідна…

Реквізити для надання допомоги:

ПриватБанк
Карта 5168 7573 1311 4094
Одержувач: Кузеєва Олена Петрівна (У мами інше прізвище)

Контактні дані: Оксана Третьякова (волонтер) – (095) 205-26-96, (098) 977-87-46.

bez-nazvanyya-1

Джерело: vsisumy.com

Поділитися в соціальних мережах