У бібліотеках Сум запрацювали пункти обігріву

У сильні морози, які, за прогнозами обласного Гідрометцентру, не покинуть Суми ще й завтра, для містян розгорнули 35 пунктів обігріву. Про це повідомляє Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Тут інформують про те, що зниження температури повітря до -200 морозу вдень та до -260 вночі збільшує небезпеку обморожень та переохолоджень. З огляду на це, для сумчан розгорнули 35 пунктів обігріву. 18 із них функціонують при бібліотеках міста (або Переглянути не завантажуючи), ще 16 – при лікувально-профілактичних закладах (Переглянути не завантажуючи) та  1 – e Центрі реінтеграції бездомних осіб (за адресою: вул. Робітниче селище, 14).

За період із 1 січня по 7 лютого поточного року пункти обігріву відвідали 367 осіб, 13 з яких були госпіталізовані з діагнозом обмороження.

Аби ж містяни не стали жертвою морозів, рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними. Сумчан просять не вдягати тісний одяг та взуття, захищати відкриті ділянки шкіри, не виходити без потреби на вулицю або обмежити перебування на відкритому повітрі.

 

Поділитися в соціальних мережах