У ДИТСАДКАХ ТРОСТЯНЦЯ ОРИГІНАЛЬНО БОРЮТЬСЯ З ГРИПОМ

У дитсадку «Білочка» міста Тростянець у практику фізкультурно-оздоровчої роботи впроваджуються різні форми загартовування малят. Вони спрямовані на те, щоб зберегти здоров’я дітей, зміцнити їх імунну систему.

Зокрема, форми загартовування такі: точковий масаж обличчя, дотиковий масаж, ходіння по доріжці здоров’я, ребристій дошці, шишковий та горіховий самомасаж, часникові амулети, дихальна гімнастика та обтирання сухою рукавичкою. Оздоровчі методики почали впроваджувати в період розповсюдження грипу та ГРВІ, передають у мерії.

У Тростянці дитсадки наразі працюють у звичному режимі, підстав для оголошення карантину немає. У той же час, за офіційною інформацією Сумської обласної санітарної служби, за підсумками останнього тижня захворюваність на гострі респіраторні інфекції в області, порівняно з попереднім тижнем, зросла у 1,5 рази та перевищує минулорічну в 2 рази. Порогові рівні перевищені в містах Суми, Конотоп, а також у Білопільському, Великописарівському, Краснопільському, Липоводолинському, Недригайлівському, Путивльському районах.

zag-2

zag-3

Поділитися в соціальних мережах