У новорічну ніч підліток напився до реанімації

У Кролевецькій центральній районній лікарні розповіли про роботу закладу у новорічну ніч. Як зазначив головний лікар Сергій Побивайло, працювала лікарня в штатному режимі. З 31 грудня по 1 січня за медичною допомогою звернулося 26 чоловік, з яких 14 було госпіталізовано у різні відділення. З травмами різного ступеня тяжкості поступило 8 пацієнтів.

Зокрема, із сильною алкогольною інтоксикацією до реанімаційного відділення потрапили молода жінка та підліток 15 років. Все обійшлося, завдяки швидкому реагуванню медичного персоналу і вже через кілька днів їх було виписано в задовільному стані. Проте у лікарні зауважують на тому, що отруєння алкоголем може привести і до летальних випадків, тож громадянам треба бути особливо обережними з вживанням міцних напоїв. Дітям вживання алкоголю, взагалі, заборонено, пише 05453.com.ua.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах