У приміщенні Лебединської райлікарні будуть навчатися діти

На базі Лебединської центральної райлікарні пройшло розширене виїзне засідання постійної комісії райради з питань охорони здоров’я, освіти, молоді, культури та соцзахисту населення.

Розглядали питання передачі частини приміщення лікарні, в якому знаходиться стоматологічне відділення, зі спільної власності територіальних громад сіл Лебединського району до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області – для розміщення навчальних кімнат Лебединського медичного училища ім. проф. М. І. Сітенка.

Директор медучилища Олександр Удодік наголосив на необхідності прийняття даного рішення, бо закладу не вистачає приміщень для проведення практичних занять. У разі передачі приміщення буде збережено, а з обласного бюджету надійдуть кошти на його ремонт і утримання.

З даного питання виступив і головний лікар ЦРЛ Владислав Шепіль. Він пояснив, що переведення стоматологічного відділення в інше приміщення, яке перебуває у кращому технічному стані, викликане необхідністю економії коштів на його опалення. А щоб приміщення не пустувало і не руйнувалося, його необхідно задіяти.

Члени постійної комісії районної ради з питань бюджету, планування, регуляторної діяльності і управління майном підтримали проект рішення про передачу частини приміщення, щоб обласна рада виділила кошти на ремонт та утримання його в належному стані.

Поділитися в соціальних мережах