У приватному секторі Сум відкриють аптеки?

На апаратній нараді мер Олександр Лисенко поцікавився, скільки за останній тиждень відкрито аптечних пунктів у  віддалених районах міста.  Начальник відділу охорони здоров’я Ольга Братушка відповіла, що жодного, тож міський голова доручив активніше працювати з суб’єктами господарювання, котрі мають аптечні пункти при комунальних лікарнях і поліклініках, а отже і прибуток. Останні мають брали на себе соціальне навантаження щодо організації продажу медикаментів у приватному секторі.

«Якщо ми не будемо щось відкривати, то будемо щось закривати. Поясніть, будь-ласка, це нашим підприємцям. Вони мають взяти на себе таке соціальне навантаження», – пригрозив керманич.

У свою чергу Ольга Братушка звернулася до міського голови з проханням долучити до цієї роботи департамент забезпечення ресурсних платежів із тим, аби останній допоміг знайти під аптечні пункти площі у приміщеннях комунальної форми власності. Для цього, як зазначив профільний заступник міського голови Степан Пак, достатньо 18 м2.

За словами заммера, зиску від роботи профільного відділу буде більше, якщо працівники перейдуть від листування до живого спілкування з суб’єктами господарювання.

Поділитися в соціальних мережах