У райлікарню закупили мільйонне обладнання

Центр первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району передав ультразвукову діагностичну систему E-CUBE 7 загальною вартістю 1,75 млн грн Конотопській центральній районній лікарні ім. академіка Михайла Давидова.

За словами головного лікаря районного ЦПМСД Анатолія Маняка, питання необхідності своєчасного виявлення у жителів Конотопщини захворювань на ранніх стадіях їх розвитку та придбання нового сучасного УЗД-апарату для кабінету функціональної діагностики ЦРЛ піднімалось неодноразово. Тому в жовтні 2017 року було прийнято рішення про придбання сучасного професійного багатоцільового ультразвукового сканеру преміум-класу або експертного класу з повним комплектом датчиків. Через тендерну закупівлю (за кошти районного бюджету, селищної та сільських рад, сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району) наприкінці 2017 року такий сканер було придбано.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах