У школах Сумщини карантин подовжений до 19 грудня

У Сумській області у зв’язку з високою захворюваністю дітей з метою недопущення поширення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань у всіх загальноосвітніх навчальних закладах з 12 грудня оголошено тижневий карантин.

Відповідне розпорядження 9 грудня підписав голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко.

“Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації вжити заходів щодо недопущення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань, в тому числі шляхом тимчасового призупинення навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах області з 12 грудня 2016 року до 19 грудня 2016 року включно”, – йдеться в документі.

Цим же розпорядженням головам райдержадміністрацій, міським головам рекомендовано обмежити проведення масових заходів, а також виділити додаткові кошти на придбання лікарських засобів та засобів індивідуального захисту для лікувально-профілактичних установ. Заслухавши представника обласного центру гідрометеорології, який повідомив, що вже найближчим часом очікується морозна погода, члени комісії одноголосно прийняли пропозицію і продовжили карантин до 14 грудня.

Джерело: http://www.unian.ua/

Поділитися в соціальних мережах