У справі про поновлення Неофітної допитали свідка

Вчора у Зарічному районному суді відбулося чергове засідання за позовом колишньої головної лікарки обласної спеціалізованої психіатричної лікарні №2 Лілії Неофітної. Вона хоче поновитися на посаді закладу.

Свідчення у справі дала завідуюча психосоматичного відділення та прийомного покою цієї лікарні Алла Богомол. За її словами, у грудні 2016 року температура у приймальному відділенні медичного закладу становла 10-11 градусів, щодо подій 13 січня 2017 року повідомила: “Я не бачила, що вона там особисто перешкоджала чи закривала, чи собою перешкоджала вивіз хворих, но я казала, що 14 числа мені була незрозуміла поведінка головного лікаря – усіх зібрать, чинить опір, ми правильно зрозуміли – нас хочуть закрить”.

Нагадаємо, Лілію Неофітну в лютому 2017 року облрада звільнила з посади. Зробила це через те, що вона не виконала наказ про переведення пацієнтів до іншого закладу у зв’язку з низькою температурою у палатах. Тоді у 7 пацієнтів виявили пневмонію, 1 жінка померла від запалення легень. Наступне судове засідання у цій справі призначене на 7 червня.

Поділитися в соціальних мережах