У Сумах діти вирвали очі коту

До журналістів звернулася сумчанка Оксана. Жінку вкрай занепокоїла ситуація, про яку розповіла її колега Ольга.

“Діти, які живуть в будинках по вулиці Первомайська, схопили котика, вирвали йому очі та відрізали язик. Тваринка ще жива, її власниця живе на тій же вулиці… Коли ці недіти це творили, кіт кричав, ніхто не вийшов окрім старенької бабусі, яка нічого не могла вдіяти, бо боялася. Хто буде наступний… В мене все тремтить, що робити, це не можна залишати…”, – говорить Оксана.

Закривавленого кота Ольга повезла до лікаря, адже власниця тваринки відмовилася це робити. Мовляв, немає грошей на лікування. Огляд ветеринара показав, що травми у тварини вже давні, ймовірно, спричинені сильним ударом. У тварини зламана щелепа, від цього пішло гноїння голови, пише spec-kor.com.ua.

Є хороша новина – очі у кота є, але їх потрібно промивати та лікувати. Мені виписали рахунок майже на 800 гривень. Я заплатила лише 200. Якщо не віддати всі кошти, то мені не віддадуть тварину. Тоді доведеться за кожен день перебування тут доплачувати 100 гривень”, – говорить Ольга.

21397151 1908319112750848 2108090529 n

Ольга сподівається, що знайдуться небайдужі, які б допомогли оплатити рахунок та забрати тваринку до себе додому, адже нормальної опіки від його господаря не варто й чекати.

Нагадаємо, від 4 серпня, в Україні набув чинності закон про посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

Поділитися в соціальних мережах