У Сумах може з’явитися комунальне підприємство для малюків

Потужність молочної кухні, що є структурним підрозділом Сумської міської дитячої лікарні ім. Святоъ Зінаїди, наразі становить 800 літрів суміші на добу, що дозволяє забезпечити малюків відповідного віку молочною продукцією.

Її обслуговування обходиться керівництву лікарні близько 3 млн грн на рік, при цьому більше 80 маленьких сумчан (пільгова категорія) отримують «молочку» абсолютно безкоштовно.

«У даний час ми виготовляємо і доставляємо своїм маленьким споживачам 7 видів молочних сумішей. Тим не менш, до цих пір не можемо відмовитися від ручного режиму — переварювання, кип’ятіння та інших моментів. І якщо вивести молочну кухню зі структури дитячої лікарні, створивши самостійну КП з окремим фінансуванням, то це зніме тягар з нашого медзакладу, з одного боку, і дозволить перейти від ідей, пов’язаних з модернізацією та систематизуванням форм виробництва, до реальних дій», — говорить головний лікар Сумської міської дитячої лікарні ім. Св. Зінаїди Олександр Ємець.

З такою ініціативою Олександр Ємець звернувся до сумської влади. За його словами, зараз питання знаходиться в стадії дискусії. На останній тематичній нараді, яка відбулася 2 місяці тому, профільні фахівці розглядали варіанти вирішення складної, але важливої для сумських дітей та їх батьків питання.

Нагадаємо, що до недавнього часу в Сумах молочна кухня була представлена на вул. І. Сірко, вул. Паркова, вул. Антонова і вул. Супруна. Уже в червні пункт видачі заробив і в Курському мікрорайоні

Джерело: http://0542

Поділитися в соціальних мережах