У Сумах на підприємстві знайшли тіло чоловіка

Жителі Сумщини продовжують зводити рахунки з життям.

7 квітня в Глухівському районі в сараї будинку повісився 23-річний хлопець, який за життя зловживав спиртним і неодноразово мав намір покінчити життя самогубством. У Липоводолинському районі будинку в гаражі повісилася 35-річна жінка, яка за життя зловживала алкоголем. Того ж дня у Шостці з балкону 5 поверху вистрибнув 35-річний місцевий житель. У рамках відкритого кримінального провадження проводиться перевірка.

8 квітня, о 3:06, на території підприємства в Сумах виявлено тіло 26-річного жителя Білопільського району, який покінчив життя самогубством, завдавши поранення ножем. Обставини з’ясовуються. У той же день на території Сумської області зареєстровано ще два суїциди: за місцем проживання у Великописарівському районі повісився 54-річний чоловік, який за життя зловживав спиртним і вів аморальний спосіб життя. У Білопільському районі – 58-річний чоловік, за життя зловживав алкоголем і неодноразово висловлював суїцидальні наміри.

У неділю 9 квітня у Глухові за місцем проживання повісився 77-річний чоловік, який страждав психічним розладом, повідомили в Секторі комунікації ГУНП в Сумській області.

За даними поліції, станом на 7 квітня на території Сумської області добровільно рахунки з життям звели 69 осіб (у минулому році на цю ж дату – 73).

Джерело: rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах