У Сумах поліція затримала п’яного головлікаря (відео)

Про це у Фейсбуці написав депутат Сумської міськради Дмитро Наталуха. За його словами, нетверезим у робочий час виявився головний лікар міської клінічної лікарні №4 Тарас Стефаник.

«Сьогодні я та представники громади Добровільної (Ніна Верхуша, Надія Отич та Світлана Кулик) жорстко виступили на апаратній нараді губернатора щодо будівництва медичної амбулаторії. Виготовлення проектно-кошторисної документації зупинено із-за невирішених земельних питань головним лікарем 4 лікарні Стефаником Т. В. Взагалі питання будівництва амбулаторії рухається повільно. Вже очевидно, що це питання не в пріоритеті Лисенка. Реакція губернатора була миттєвою: він дав доручення одразу зустрітися з цього питання у Максим Галицький за присутності Сергій Бутенко. І ось нарада почалася. З’ясували, що земельні питання пан Стефаник повинен був вирішити ще в листопаді чи грудні 2017, але він цього тупо не зробив. Запросили його для з’ясування причин.

Зайшов Стефаник і почав відбрехуватися, що він не винуватий. Наша активістка з Добровільної сидячи за 3 метра від нього відчула запах алкоголю. І дійсно запах був. Визвали поліцію, яка відвезла його в наркодиспансер. Проба позитивна, складений протокол, дали свідчення. Про те, що пан Стефаник вживає алкоголь у робочий час знають всі, знав про це і мер Лисенко, коли підписував у квітні 2017 р. з ним контракт на 3 роки», – написав Наталуха, додавши відео.

750

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах