У Сумах померла заступниця головного лікаря

Відділ охорони здоров’я Сумської міської ради повідомляє, що 16 листопада 2018 року пішла з життя заступник головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної допомоги КУ “Сумська міська клінічна лікарня № 5” Наталія Короза.

“На 50 році життя перестало битися серце доброї і життєлюбної людини, досвідченого і висококваліфікованого працівника. З 26 років самовідданої праці 24 вона пропрацювала в КУ Сумська міська клінічна лікарня № 5”, – йдеться у повідомленні.

Народилася Наталія Григорівна 3 травня 1969 року в м. Суми. Після закінчення у 1992 році Московської медичної академії ім. І.М. Сеченова за спеціальністю «Лікувальна справа» працювала лікарем –інтерном з терапії в Сумській обласній клінічній лікарні. З 1994 року, після закінчення інтернатури, була прийнята участковим терапевтом до шостої міської поліклініки, яка в подальшому була приєднана до КУ «Сумська міська клінічна лікарня №5». З 2009 року була призначена завідувачем терапевтичним відділенням № 3, лікарем-терапевтом, а з 2014 року призначена на посаду заступника головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної допомоги, де і працювала до останнього часу.

Мала Вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Терапія». За багаторічну, сумлінну працю та відповідальне ставлення до своїх посадових обов’язків Наталія Григорівна неодноразово був нагороджена грамотами лікарні, грамотами відділу охорони здоров’я Сумської міської ради та управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації.

“Усі, хто знав Наталію Григорівну Корозу, любили і поважали її за чуйне ставлення до людей, порядність, тактовність, скромність велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм. У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійної. Світла пам’ять про Наталію Григорівну назавжди збережеться в наших серцях”, – пишуть у відділі охорони здоров’я.

Поділитися в соціальних мережах