У Сумах розширять онкодиспансер

Розмови про передачу будівлі міської поліклініки №6 (колишня лінійна поліклініка станції Суми) у комунальну власність облради – під розміщення площ обласного онкодиспансеру вже розпочалися давно. Сьогодні ж в обласному управлінні охорони здоров’я розповіли про вже готовий поетапний план щодо розширення обласного онкодиспансеру за рахунок приміщення поліклініки № 6.

За словами очільника обласного управління охорони здоров’я Сергія Бутенка, спочатку слід визначитися з юридичною частиною питання, вирішивши чи ліквідовувати поліклініку № 6, чи ліквідовувати через реорганізацію, чи через приєднання. Далі зібрати колектив та чітко визначитися з працевлаштуванням кожного працівника. В управлінні підкреслюють, що в жодному випадку жоден працівник не залишиться без роботи.

«Остаточний етап – це підписання меморандуму про взаємодію, який чітко буде враховувати інтереси сумчан, бо прекрасно розуміємо, що втрата поліклінічного відділення потягне за собою навантаження на обслуговування цих людей на інші медичні заклади. Прописуємо необхідну кількість коштів на фінансування щодо перепрофілізації та виносимо питання на розгляд депутатів Сумської міської та обласної рад», – розповів Сергій Бутенко.

Джерело: sumynews.com

Поділитися в соціальних мережах