У Сумах розслідують смерть жінки біля двох лікарень

“Сумські дебати” минулого тижня повідомляли про смерть жінки на лікарняних сходах. Сталося це на вулиці Праці між двох поліклінік – дорослої та дитячої. За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження. Померла сумчанка працювала  старшою медсестрою у терапевтичному відділенні поліклініки міської лікарні № 4, їй було 59 років.

Сумчанка, яка на власні очі бачила, як жінці стало зле, стверджує, що медпрацівники лікарні відреагували на ситуацію не одразу, а швидку викликали кілька разів, та бригада прибула через 30-40 хвилин.

“Можливо, якщо б вийшли відразу, як тільки люди сказали, може б щось і вдалося, бо жінка хвилин 10 лежала хрипіла”, – говорить очевидиця.

В.о. заступника головного лікаря станції швидкої допомоги Оксана Скрипченко запевняє, що швидка доїхала за 12 хвилин:

“4 вересня на лінію 103 одночасно на декількох операторів поступило декілька дзвінків, що на вулиці Праці, 3, –  там лежить жінка без свідомості, помирає. Бригада отримала виклик в 13.31. На місце виклику прибула в 13.43. По приїзду констатували біологічну смерть”.

Службове розслідування також провели і у відділі охорони здоров’я Сумської міської ради. Там схиляються до того, що причини смерті були природніми, а причиною могла стати тромбоемболія.

Поділитися в соціальних мережах