У Сумах сконструювали штучну руку (відео)

«Інтелектуальний біонічний протез кінцівки тіла людини», іншими словами – штучна рука: її  сконструювали науковці СумДУ. Вона має відновлювати функції втраченої руки і здатна навчатися новим рухам. Пристрій заснований на принципі штучного інтелекту: реагує на імпульси, що йдуть від мозку до руки.

«На даному етапі потрібна доробка механічної складової даного апарату. І в майбутньому можливо буде виконувати рухи кожним пальцем. Може повністю згинати всі пальці», – говорить дослідник Артем Коробов.Протез створили за допомогою 3-Д принтеру.

Проект експериментальний, над ним працювали півроку. Витратили 15 тисяч гривень. Дослідники кажуть, якщо він піде у виробництво, коштуватиме дешевше закордонних аналогів:

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах