У Сумах відкрився Центр для учасників АТО

У Сумах розпочав свою роботу Центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції і членам їх сімей.

Ініціаторами створення однієї з найпотужніших установ в Україні стала громадськість міста і самі бійці, а особливістю Центру стало те, що фахівці з різних напрямків безкоштовно надають тут весь необхідний воїнам і членам їх сімей спектр послуг медичного та соціально-психологічного спрямування. Поряд із цим у Центрі створені безкоштовні курси англійської мови для дітей учасників АТО. Фінансування діяльності установи здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.

Як зазначив директор Центру Геннадій Лісовенко: «У першу чергу ми орієнтовані на відновлення здоров’я і повернення до мирного життя учасників АТО, наші зусилля будуть сплановані на відновлення функціоналу кінцівок, хребта і м’язової системи, для цього у нас працюють фахівці для проведення різних видів масажу, як оздоровчий, спортивний, лікувальний масаж, також планується впровадження гидропроцедур».

Незважаючи на те, що Центр поки працює в тестовому режимі, бажаючих бійців отримати тут послуги – дуже багато і для цього потрібно тільки посвідчення учасника бойових дій або довідка про участь в АТО.

Нагадаємо, під розміщення Центру в Сумах виділили занедбану будівлю у військовому містечку. Із серпня минулого року почалась її реконструкція. На роботи з міського бюджету було виділено 7,5 млн грн.

Поділитися в соціальних мережах