У Сумах визначили претендентів на посаду головного лікаря

Відповідно до рішення конкурсної комісії на зайняття вакантної посади головного лікаря комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №4» були визначені кваліфікаційні вимоги та перелік документів, що мають бути подані претендентами на участь у конкурсі.

До 1 червня відділом охорони здоров’я приймалися заяви та документи від кандидатів на зайняття вакантної посади. 5 червня відбулось чергове засідання конкурсної комісії, під час якого було розглянуто подані заяви та документи від претендентів (крім конкурсної пропозиції), вирішено питання про допуск претендентів для участі у конкурсі.

Рішенням конкурсної комісії учасниками конкурсу визначені наступні претенденти:

1. Ахтирцева Вікторія Володимирівна;

2. Белай Володимир Станіславович;

3. Сніжко Микола Миколайович;

4. Сухомлин Андрій Олександрович.

Наступне засідання конкурсної комісії відбудеться 8 червня о 10:00 у каб. 59 приміщення Сумської міської ради, за адресою м. Суми, майдан Незалежності, 2. Під час засідання конкурсною комісією буде заслухано конкурсні пропозиції учасників, проведено співбесіди та враховано відповідність учасника конкурсу та його конкурсної пропозиції встановленим вимогам.

Нагадаємо, колишній головний лікар Сумської лікарні №4 Тарас Стефаник звільнився після скандалу, пов’язаного з його появою в мерії “під градусом”.

Поділитися в соціальних мережах