У Сумах записатися онлайн можна не тільки до педіатра

Як ми вже повідомляли, днями на базі поліклініки №1 міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди запустили систему «Поліклініка без черг», що покликана допомогти пацієнтам потрапити до лікаря у потрібну годину.

Відтепер записатися до потрібного спеціаліста можна через інтернет або тачскрін-термінал. Разом із батьками маленьких пацієнтів переваги пілотного проекту відчує і керівництво медичного закладу, адже система «Поліклініка без черг» – це дієвий інструмент для швидкого вирішення проблем, пов’язаних із завантаженням лікарів та поліпшення якості лікування.

  Наразі сервіс управління пацієнтопотоком працює у тестовому режимі та обслуговує пацієнтів для запису до лікарів поліклініки №1 міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди за адресою: м. Суми, вул. Труда, 3.

Записатися можна не лише до педіатра, а наразі до системи у нас уже підключені окуліст, невролог і отолоринголог, – повідомляє Наталія Спічакова, заступник головного лікаря дитячої лікарні ім. Святої Зінаїди.

Записатися на прийом до лікаря можна за посиланням http://med.smr.gov.ua. Аби ж поділитися своєю думкою щодо користування системою, варто пройти електронне опитування. Для цього треба перейти за посиланням https://goo.gl/5NRViyта заповнити невелику анкету. 

Для отримання більш детального роз’яснення можна звертатися у реєстратуру закладу в телефонному режимі на протязі робочого дня.

 

 

Поділитися в соціальних мережах