У “ЦГБ” мало не стався нещасний випадок

Минулого тижня головний лікар 1-ї міськлікарні Валентина Домінас змушена була звернутися до депутатів міськради з проханням виділити гроші на рішення проблемної ситуації, яка виникла в лікарні:

– Буквально пару днів назад на одному з прольотів сходів, які ведуть з приймального відділення на п’ятий поверх, від стіни відвалився великий шматок штукатурки, – розповіла Домінас на засіданні депутатської комісії міськради з питань охорони здоров’я та освіти 8 листопада. – Вона там вже давно здувалися, але ми все відкладали це питання, сподівалися, що ще якийсь час ця стіна протримається, тому що було багато інших важливих проблем. Але вона таки впала.

Якраз в цей час повз проходив хворий з медсестрою – тільки випадково нікого з них не зачепило. Ми вирішили своїми силами зачистити цю ділянку стіни і заштукатурити його. Але коли почали робити, вона почала обсипатися далі (з’ясувалося, що свого часу штукатурка була зроблена не за технологією), і тепер треба зачищати і ремонтувати всю цю стіну повністю, з першого по п’ятий поверх. По-іншому там зробити ніяк не вийде.

Ми не просимо грошей на самі ремонтні роботи, зробимо своїми силами (у нас є два маляра-штукатура). Але ми прорахували, що матеріалів нам потрібно на 75 тисяч, оскільки штукатурка оббивається аж до цегли.

Члени комісії підтримали її прохання і рекомендували планово-бюджетній комісії внести питання про виділення грошей на найближчу сесію. Правда, лікарня отримає їх не раніше, ніж через місяць, а робити ремонт треба вже зараз. Тому член комісії Віталій Шилов – начальник управління капітального будівництва міськради – заявив, що допоможе лікарні з матеріалами, а розрахуються вони пізніше, коли їм виділять гроші.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах