Учасникам АТО повернуть гроші за МРТ у приватних клініках

На 2017 рік в обласному бюджеті для цих цілей передбачено 50 тисяч гривень.

Під час розгляду даного питання на засіданні Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка зазначила, що компенсація надається за рахунок коштів обласного бюджету у розмірі 100% фактичної вартості зазначених послуг.

Оскільки апарат МРТ в обласній клінічній лікарні поки що не працює через серйозні несправності, громадяни вимушені проходити діагностику у приватних клініках.  З огляду на це було прийнято рішення передбачити кошти для виплати  компенсації учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих (померлих) учасників за проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії.

Щоб отримати компенсацію, особа має звернутися до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації з відповідною заявою, до якої  додаються копії паспорта; довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків; посвідчення учасника бойових дій; направлення на обстеження після заключення обласного фахівця та оригінал чеку про проведення МРТ із зазначенням фактичної вартості проведеного дослідження.

Поділитися в соціальних мережах