Учитель на пенсії потребує допомоги (фото)

Мешканка міста Кролевець Любов Артемівна Кошук просить допомоги на лікування свого чоловіка – Анатолія Андрійовича Кошука, 1950-го року народження.

Наприкінці минулого року йому було зроблено операцію на нижніх кінцівках, які довелося ампутувати через гангрену. Лікарі встановили невтішний діагноз – облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок. Після операції Анатолій Андрійович знаходиться в Кролевецькій центральній районній лікарні. За словами його дружини, кожен день лікування обходиться родині майже в 500 гривень, але пенсій, які отримує подружжя, не вистачає  на лікування. Тож вона звертається до всіх небайдужих за допомогою.

Анатолій Кошук все життя пропрацював на освітянській ниві. Був вчителем математики у ЗОШ № 5, НВК № 6, 5 років пропрацював у Глухівському педагогічному інституті. Перед виходом на пенсію викладав в Обтівській та Білогривській ЗОШ, вів курси в інституті технології і дизайну, що колись функціонував в Кролевці. Багатьом дав дорогу в життя, готував студентів до вступних іспитів тощо.

Усі, хто хоче допомогти з лікуванням Анатолію Кошуку, можуть звертатися до його дружини за тел. 073-160-67-59 або 9-58-95. Відкритий рахунок на ім’я Любов Артемівни Кошук у ПриватБанку – 5168 7572 9664 8647.

Джерело: 05453.com.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах