В області створили комісію по контролю за ліками

Державна служба з лікарських засобів і контролю за наркотиками в Сумській області ініціювала створення постійно діючої робочої групи по відстеженню шляхів розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів, субстанцій, ввезених на територію України, руху використаного та списаного технологічного обладнання, яке може бути використане для виробництва фальсифікованих лікарських засобів.

У середу, 11 січня, відбулося перше засідання робочої групи. Під час засідання обговорили план заходів щодо запобігання ввезення та протидії поширенню і виробництва на території Сумської області фальсифікованих лікарських засобів. Служба надала інформацію про фальсифіковані лікарські засоби, заборонені в Україні згідно Розпоряджень Держлікслужби України в 2016 році.

Обговорено питання про проведення позапланових перевірок із залученням фахівців Державної служби лікарських засобів і контролю за наркотиками в Сумській області з метою виявлення фальсифікованих лікарських засобів у суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами на території області в рамках чинного законодавства.

Джерело: rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах