Відділ охорони здоров’я відзвітував про освоєні мільйони

За словами в.о. начальника міського відділу охорони здоров’я Наталії Кіпенко, загальна річна планова сума на закупівлю товарів і послуг в сфері охорони здоров’я становить трохи більше 137 млн грн, з яких через систему «Прозорро» було освоєно близько 84 млн грн.

КУ «Сумська міська клінічна лікарня №5» витратила 18 млн грн. Центральна міська лікарня №1 освоїла близько 16 млн грн, а стоматполіклініка уклала 10 договорів на суму 1,5 млн. uрн. Сумська міська клінічна лікарня №4 підписала 45 договорів на загальну суму 15 млн, дитяча лікарня св. Зінаїди отоварилася на 22 млн, а Сумській пологовий будинок придбав товарів і послуг на 6 млн грн. Ще понад 1 млн грн витрачено на центр первинної медико-санітарної допомоги №3.

При цьому, як стверджує чиновниця, завдяки публічним закупівлям обсяг економії склав близько 4 млн грн. Втім, мер Олександр Лисенко поставив під сумнів роботу відомства і порадив ретельніше прописувати умови тендерної пропозиції, щоб послуги, які закуповуються, були не тільки дешевими і якісними, але і доставлялися чітко в зазначений строк. Особливу увагу порадили приділити закупівлі дорогих препаратів, а також проводити аналіз ринку на предмет найдешевшої пропозиції.

Джерело: https://www.0542.ua/

Поділитися в соціальних мережах