Відсьогодні у Сумах школи працюють у звичному режимі

Освітні заклади Сум відновили навчальний процес. До уроків після карантину повернулися усі школи міста. По це повідомила начальник управління освіти та науки Сумської міської ради Антоніна Данильченко.

“Станом на понеділок у школах Сум поріг захворюваності перевищений на 14%. Проте це не багато, тому школярі знову приступили до навчання, аби вчасно закінчити перший семестр”, – повідомила начальник управління освіти та науки Сумської міської ради Антоніна Данильченко

За словами начальника відділу охорони здоров’я Сумської міської ради Ольги Братушки, у місті за минулий тиждень захворіли 4100 людей, що на 15% менше ніж, на попереднього тижня. Не зважаючи на те, що кількість хворих зменшилася, лікарі все одно не встигають обслуговувати пацієнтів. За день один медик оглядає до 60 сумчан.

Нагадаємо, що через перевищений епідеміологічний поріг, на Сумщині був оголошений карантин. Усі ЗОШ області були закриті на тиждень. Сьогодні на карантині залишаються ще 14 районів Сумщини, де заняття відновлять із 20 грудня.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах